SEO paslaugos

seo-paslaugos

Kas yra SEO?

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) – tai srauto į jūsų svetainę kiekio ir kokybės didinimas per organinės paieškos rezultatus.

Kas eina į SEO?

Norėdami suprasti ką iš tikrųjų reiškia SEO paslaugos, reikia pažvelgti į atskiras šio sakinio dalis:

  • Srauto kokybė. Galite pritraukti viso pasaulio lankytojus, tačiau jei jie užsuka į Jūsų svetainę todėl, kad Google rado informacijos jog pardavinėjate Apple kompiuterius, o iš tiesų Jūs esate ūkininkas pardavinėjantis obuolius, tuomet tai nėra kokybiškas srautas. Jūsų tikslas yra pritraukti lankytojus, kuriuos domina Jūsų siūlomi produktai.
  • Srauto kiekis. Kuo daugiau žmonių pateks į Jūsų svetainę per paieškos sistemos rezultatus (SERP), tuo geriau.
  • Organiniai rezultatai. Reklamos sudaro didelę SERP dalį. Organinis srautas – tai toks srautas, už kurį Jums nereikia mokėti.

Organinis paieškos srautas – tai nemokamas srautas patenkantis į Jūsų svetainę per SERP.

Kaip veikia SEO?

Galima pagalvoti, kad įvedus (ar pasakius balsu) užklausą į paieškos langelį Google, Yahoo!, Bing, ar bet kuri kita paieškos sistema, stebuklingai sudaro ilgą, Jums galimai tinkamų tinklalapių sąrašą.

Tai tiesa. Bet ar kada nors susimąstėte kas slepiasi už šių stebuklingų nuorodų sąrašų?

Štai kaip tai veikia: Google (arba bet kuri kita paieškos sistema) turi skaitytuvą, kuris internete ieško informacijos. Skaitytuvai grąžina visus 1 ir 0 atgal į paieškos sistemą ir sukuria indeksą. Tuomet indeksas pereina per algoritmą, kuris bando suderinti turimą informaciją su Jūsų užklausa.

Yra daug veiksnių, kurie nulemia paieškos sistemos algoritmo veikimą. Štai kaip grupė ekspertų sudėliojo juos pagal svarbą:

Tai yra SE (paieškos sistemos).

O (optimizavimas) – tai procesas, kurio metu parašomas svetainės turinys, įkeliamas į pačią svetainę ir sutvarkomas taip, paieškos sistemos suprastų ir teisingai jį interpretuotų, o vartotojai rastų reikiamą informaciją.

Optimizavimas gali būti įvairių formų. Svarbiausia, kad pavadinimas ir meta aprašymai būtų informatyvūs, o vidinės nuorodos veiktų teisingai.

Mokantis SEO

Šiame skyriuje padėsime Jums sužinoti apie SEO viską, ką norite. Jeigu ši tema Jums yra visiškai nauja, pirmiausia reikėtų perskaityti SEO pradmenis. Jei jums reikia patarimo tam tikra tema, perskaitykite Jums aktualiausias vietas.

Štai bendra apžvalga:

Kas yra SEO?

Jūs esate čia! Galbūt neseniai pradėjote verslą, o galbūt išgirdote kolegą minint šį akronimą ir visiškai pasimetėte? Tuomet čia yra puiki vieta pradėti. Čia galite susipažinti su proceso dalyviais ir vartojamu žargonu, kuris leis Jums susikalbėti šia tema.

Svetainės kūrimas

Pasiryžus pradėti naudotis SEO, reikia pritaikyti SEO metodus svetainei. Ir visai nesvarbu ar kuriate naują, ar tvarkote seną.

Šie puslapiai padės Jums pasirinkti tinkamą domeno vardą. Taip pat rasite gerų patarimų dėl vidinių nuorodų.

Turinys ir susijusios žymės

Svetainė nėra svetainė tol kol joje nėra jokio turinio. SEO turiniui taip pat turi nemažai specifinių nuorodų, todėl nusipelnė atskiro skyriaus. Pradėkite čia jei norite sužinoti apie paiešką pagal raktažodžius, kaip parašyti tinkamą kopiją, ir koks žymeklis padeda paieškos sistemos suprasti Jūsų svetainės informaciją.

Temos apie svetainę

Jūs jau daug sužinojote skaitydami apie turinį ir žymes. Atėjo laikas pasidomėti techninerobots.txt informacija.

Klausimai susiję su nuorodomis

Sužinokite viską apie saito tekstą ir peradresavimą. Perskaitykite šiuos puslapius tam, kad suprastumėte kada ir kaip naudoti „nofollow“ ir ar tikrai „guest blogging“ yra miręs. Jei labiau domitės nuorodomis (siekiate pagerinti savo svetainės reitingą gaudami nuorodų), būtinai perskaitykiteĮvadą į nuorodų tinklelio plėtimą.

Kiti optimizavimo būdai

Sveikiname! Jūs pilnai įsisavinote visą pagrindinę informaciją apie SEO. Dabar galite peržvelgti kelias temas pažengusiems. Pasirūpinkite, kad būtų galima kuo lengviau konvertuoti srautą. Tam Jums padės konversijų optimizavimas (CRO). Tuomet rinkitės vidinį SEO arba leiskitės į tarptautinius vandenis su tarptautiniu SEO.

SEO raida

Paieškos sistemų algoritmai dažnai keičiasi, todėl ir SEO metodai privalo nuolatos keistis. Jeigu sulaukėte įtartino SEO patarimo, pirmiausia peržvelkite čia esančius patarimus.

Norėdami sužinoti daugiau techninės informacijos apie SEO, pažiūrėkite šį trumpą Rand Fishkin sukurtą video.

seo-paslaugu-optimizacija

Susiję priemonės

Mozbar
Atsisiųskite šią įrankių juostą ir galėsite greitai pažvelgti svarbius SEO rodiklius, pavyzdžiui, nuorodų duomenis. Taip pat galite nuskaityti svetainę taip, kaip tai daro didžiosios paieškos sistemos.

Moz analytics
Sužinokite pagal kuriuos raktinius žodžius Jūs jau esate reitinge, gaukite patarimų kaip optimizuoti svetainės puslapius ir dar daugiau.

Open site explorer
Su šiuo nemokamu įrankiu galite sužinoti kas turi nuorodas į Jūsų ir Jūsų varžovų svetaines. Atraskite naujas galimybes ir sužinokite, kurie puslapiai populiariausi, o su kuriais dar reikia padirbėti.

Susijusi informacija

SEO pradmenys
Nuo „Kaip veikia paieškos varikliai“ iki „Matavimo ir sekimo sėkmė“. Tai išsamus vadovas, padėsiantis suprasti kaip reikia paruošti svetainę optimizavimui. Sužinokite kaip atlikti paiešką pagal raktažodžius ir kada paieškos rinkodara yra būtina.

Įvadas į nuorodų tinklo plėtimą
Paddy Moogan paaiškins kaip teisingi plėsti nuorodų tinklelį. Pakelkite savo reitingą legaliu būdu.

Moz mokymosi centras
Sujunkite savo vietinę tapatybę su internetine svetaine. Čia sužinosite kaip optimizuoti internetinę parduotuvę vietos verslui.

 

Advertisements